HAKKIMIZDA

Dünya Demir Çelik firması olarak, 2010 yılının Kasım ayı itibariyle Türkiye'nin en büyük sanayi kentlerinden biri olan Gaziantep'te hizmet vermeye başladık. Gaziantep'in önemli sanayi bölgelerinden biri olan Küsget Sanayi Sitesi'nde kurulmuş olan firmamız, sac kesim ve sanayi demirleri satışında çok geniş kitlelere hitap ediyor.

Firmamızda yer alan 0,5 mm’den 20 mm’ye kadar CNC lazer ve 2 mm’den 300 mm’ye kadar CNC OxyPlazma kesim makinelerimiz sayesinde, çok geniş bir ürün aralığı sağlayabiliyoruz. Ürünlerimiz arasında; 2 ana kategori altında bulunan sac ürünleri ve sanayi demirleri kendi arasında şekillenen ve birçok farklı sektör için kullanım sağlayan ürünler oluşturuyor.

Ana hedefimiz olan Türkiye'de en geniş çerçeveye ulaşan sac ve sanayi demirleri ürün kategorisini oluşturmak için gerek kesim yöntemlerimizle gerek kesim kalitemizle sektörde öncü firma olma yolunda ilerliyoruz. Firmamızın hizmet mantığı çerçevesinde her yerde adından söz ettiren bir işletmenin temellerini attığımız günden bu yana, devamlı gelişmeye ve büyümeye devam ediyoruz.

İŞ ORTAKLARIMIZ